Komló Sport Kft.

KÉZILABDA SZAKOSZTÁLY KOMLÓ



SORSOLÁS

Sport 36-KOMLÓ NBI-S KÉZILABDA CSAPAT 2017/2018

1. 2017.09.09      szombat 18:00 Sport36-Komló - Dabas KC VSE

2. 2017.09.16      szombat 18:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló

3. 2017.09.22      péntek 18:00 Sport36-Komló - Csurgói KK

4. 2017.09.30      szombat 18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Sport36-Komló

5. 2017.10.07      szombat 18:00 Sport36-Komló - B.Braun Gyöngyös

6. 2017.10.14      szombat 18:00 Váci KSE         - Sport36-Komló

7. 2017.10.21      szombat 18:00 Sport36-Komló - Eger SBS Eszterházy

8. 2017.10.31      kedd         18:00 Telekom Veszprém - Sport36-Komló

9. 2017.11.07      kedd         18:00 Sport36-Komló - MOL-Pick Szeged

10. 2017.11.18      szombat 18:00 Sport36-Komló - FTC KN KFT

11. 2017.11.25      szombat 18:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló

12. 2017.12.02      szombat 18:00 Sport36-Komló - Ceglédi KKSE

13. 2017.12.09      szombat 18:00 CYEB Budakalász - Sport36-Komló

14. 2017.12.15      péntek 18:00 Dabas KC VSE - Sport36-Komló

15. 2017.12.20      szerda 18:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC

16. 2018.02.03      szombat 18:00 Csurgói KK - Sport36-Komló

17. 2018.02.10      szombat 18:00 Sport36-Komló - Orosházi FKSE- LINAMAR

18. 2018.02.17      szombat 18:00 B.Braun Gyöngyös - Sport36-Komló

19. 2018.02.24      szombat 18:00 Sport36-Komló - Váci KSE

20. 2018.02.27      kedd         18:00 MOL-Pick Szeged - Sport36-Komló

21. 2018.03.10      szombat 18:00 Eger SBS Eszterházy - Sport36-Komló

22. 2018.03.18      vasárnap         18:00 Sport36-Komló         - Telekom Veszprém

23. 2018.03.28      szerda 18:00 FTC KN KFT - Sport36-Komló

24. 2018.04.21      szombat 18:00 Sport36-Komló - Balatonfüredi KSE

25. 2018.04.27      péntek 18:00 Ceglédi KKSE - Sport36-Komló

26. 2018.05.05      szombat 18:00 Sport36-Komló - CYEB Budakalász






Sport 36-KOMLÓ NBI-S KÉZILABDA CSAPAT 2016/2017



Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont
Telekom Veszprém
-
Sport 36-Komló
         VIII.24.      18:00
Sport 36-Komló
-
Ceglédi KKSE
           IX.10.      18:00    
Balmazújvárosi KK
-
Sport 36-Komló
           IX.16.      18:00      
Sport 36-Komló
-
Telekom Veszprém
           IX.20.      18:00
Sport 36-Komló
-
Csurgói KK
           IX.25.      18:00
Balatonfüredi KSE
-
Sport 36-Komló
           IX.30.      18:00
Sport 36-Komló
-
Grundfos Tatabánya KC
            X.08.      18:00
MOL-Pick Szeged
-
Sport 36-Komló
            X.11.      18:00
Sport 36-Komló
-
B.Braun Gyöngyös
            X.22.      18:00
Orosházi FKSE LINAMAR
-
Sport 36-Komló
            X.29.      18:00
Sport 36-Komló
-
Váci KSE
           XI.11.      18:00
Sport 36-Komló
-
CYEB Budakalász
           XI.19.      18:00
Mezőkövesdi KC
-
Sport 36-Komló
           XI.26.      18:00
SBS-Eger
-
Sport 36-Komló
          XII.10.      18:00
Ceglédi KKSE
-
Sport 36-Komló
          XII.16.      18:00
Sport 36-Komló
-
Balmazújvárosi KK
            II.11.      18:00
Csurgói KK
-
Sport 36-Komló
            II.18.      18:00
Sport 36-Komló
-
Balatonfüredi KSE
            II.25.      18:00
Grundfos Tatabánya KC
-
Sport 36-Komló
           III.01.      18:00
Sport 36-Komló
-
MOL-Pick Szeged
           III.11.      18:00
B.Braun Gyöngyös
-
Sport 36-Komló
           III.18.      18:00
Sport 36-Komló
-
Orosházi FKSE LINAMAR
           III.25.      18:00
Váci KSE
-
Sport 36-Komló
           IV.01.      18:00
CYEB Budakalász
-
Sport 36-Komló
IV.15.      18:00
Sport 36-Komló
-
Mezőkövesdi KC
IV.23.      18:00
Sport 36-Komló
-
SBS-Eger
V.14.      18:00



Sport 36-KOMLÓ NBI-S KÉZILABDA CSAPAT 2015-2016 RÁJÁTSZÁS 7-14. HELYÉRT



Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont

Sport 36-Komló
-
PLER Budapest
III.19.
18.00
Eger SBS
-
Sport 36-Komló
III.26.
17.00
Mezőkövesdi KC
-
Sport 36-Komló
III.30.
18.00
Sport 36-Komló
-
Ceglédi KKSE
IV.02.
18.00
Sport 36-Komló
-
Orosházi FKSE
IV.20.
18.00
B.Braun Gyöngyös
-
Sport 36-Komló
IV.24.
18.00
Sport 36-Komló
-
Balmazújvárosi KK
IV.30.
18.00
PLER Budapest
-
Sport 36-Komló
V.06.
18.00
Sport 36-Komló
-
Eger SBS
V.11.
18.00
Sport 36-Komló
-
Mezőkövesdi KC
V.14.
17.00
Ceglédi KKSE
-
Sport 36-Komló
V.20.
18.00
Orosházi FKSE
-
Sport 36-Komló
V.25.
18.00
Sport 36-Komló
-
B.Braun Gyöngyös
V.28
17.00
Balmazújvárosi KK
-
Sport 36-Komló
VI.01.
18.00



Sport 36-KOMLÓ NBI-S KÉZILABDA CSAPAT 2015/2016 ALAPSZAKASZ



Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont
Ceglédi KKSE
-
Sport 36-Komló
         VIII.28.      18:00
Sport 36-Komló
-
Orosházi FKSE LINAMAR
           IX.01.      18:00    
Balatonfüredi KSE
-
Sport 36-Komló
           IX.06.      18:00      
Grundfos Tatabánya KC*
-
Sport 36-Komló
           IX.09.      18:00
Csurgói KK
-
Sport 36-Komló
           IX.12.      18:00
Sport 36-Komló
-
MOL-Pick Szeged
           IX.15.      18:00
B.Braun Gyöngyös
-
Sport 36-Komló
           IX.26.      18:00
Sport 36-Komló
-
PLER Budapest
            X.03.      17:00
Mezőkövesdi KC
-
Sport 36-Komló
            X.10.      18:00
Sport 36-Komló
-
SBS-Eger
            X.16.      18:00
Váci KSE
-
Sport 36-Komló
            X.28.      18:00
Sport 36-Komló
-
Kőnig-Trade Balmazújváros
            X.31.      18:00
Sport 36-Komló
-
Ceglédi KKSE
           XI.14.      17:00
Orosházi FKSE LINAMAR
-
Sport 36-Komló
           XI.20.      18:00
Sport 36-Komló
-
Balatonfüredi KSE
           XI.28.      17:00
Sport 36-Komló*
-
Grundfos Tatabánya KC
          XII.05.      18:00
Sport 36-Komló
-
Csurgói KK
          XII.09.      18:00
MOL-Pick Szeged
-
Sport 36-Komló
          XII.11.      18:00
Sport 36-Komló
-
B.Braun Gyöngyös
            II.06.      17:00
PLER Budapest
-
Sport 36-Komló
            II.12.      18:00
Sport 36-Komló
-
Mezőkövesdi KC
            II.20.      17:00
SBS-Eger
-
Sport 36-Komló
            II.28.      18:00
Sport 36-Komló
-
Váci KSE
           III.09.      18:00
Kőnig-Trade Balmazújváros
-
Sport 36-Komló
           III.12.      18:00

*pv. jog csere



Sport 36-KOMLÓ NBI-S KÉZILABDA CSAPAT 2014-2015 RÁJÁTSZÁS 7-12. HELYÉRT



Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont

Sport 36-Komló
-
Ceglédi KKSE
III.01.
17.00
Sport 36-Komló
-
B.Braun Gyöngyös
III.07.
17.00
Kőnig-Trade Balmazújváros
-
Sport 36-Komló
III.14.
18.00
Sport 36-Komló
-
Mezőkövesdi KC
III.21.
17.00
PLER Budapest
-
Sport 36-Komló
III.27.
18.00
Ceglédi KKSE
-
Sport 36-Komló
IV.04.
18.00
B.Braun Gyöngyös
-
Sport 36-Komló
IV.11.
18.00
Sport 36-Komló
-
Kőnig-Trade Balmazújváros
IV.17.
18.00
Mezőkövesdi KC
-
Sport 36-Komló
V.09.
17.00
Sport 36-Komló
-
PLER Budapest
V.16.
17.00


Sport 36-KOMLÓ NBI-S IFJÚSÁGI KÉZILABDA CSAPAT 2014-2015 TAVASZ



Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont

Pick Szeged
-
Sport 36-Komló
II.16.
18.00
Sport 36-Komló
-
NEKA
III.01.
15.00
PLER Budapest
-
Sport 36-Komló
III.11.
17.00
Sport 36-Komló
-
NEKA 2
III.21.
15.00
MKB Veszprém
-
Sport 36-Komló
IV.08.
16.30


Sport 36-KOMLÓ NBI-S KÉZILABDA CSAPAT 2014/2015 ALAPSZAKASZ



Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont
Felnőtt
Ifi
Csurgói KK
-
Sport 36-Komló
IX.03.
18.00
16.00
Sport 36-Komló
-
MOL-Pick Szeged
IX.09.
18.00

Ceglédi KKSE
-
Sport 36-Komló
IX.12.
18.00
16.00
Mezőkövesdi KC
-
Sport 36-Komló
IX.17.
18.00
16.00
Kőnig-Trade Balmazújváros
-
Sport 36-Komló
IX.25.
18.00
16.00
Sport 36-Komló
-
Balatonfüredi KSE
X.04.
17.00
15.00
PLER Budapest
-
Sport 36-Komló
X.10.
18.00
15.30
Sport 36-Komló
-
Orosházi FKSE LINAMAR
X.17.
18.00

B.Braun Gyöngyös
-
Sport 36-Komló
X.25.
18.00
16.00
Sport 36-Komló
-
Grundfos Tatabánya KC
XI.05.
18.00
16.00
Sport 36-Komló
-
Csurgói KK
XI.08.
17.00
15.00
MOL-Pick Szeged
-
Sport 36-Komló
XI.11.
18.00

Sport 36-Komló
-
Ceglédi KKSE
XI.21.
18.00
16.00
Sport 36-Komló
-
Mezőkövesdi KC
XI.29.
17.00
15.00
Sport 36-Komló
-
Kőnig-Trade Balmazújváros
XII.10.
18.00
16.00
Balatonfüredi KSE
-
Sport 36-Komló
XII.13.
18.00
16.00
Sport 36-Komló
-
PLER Budapest
XII.17.
18.00
16.00
Orosházi FKSE LINAMAR
-
Sport 36-Komló
XII.20.
18.00
16.00
Sport 36-Komló
-
Orosházi FKSE LINAMAR
I.28.
18.00

Sport 36-Komló
-
B.Braun Gyöngyös
II.07.
18.00
16.00
Grundfos Tatabánya KC
-
Sport 36-Komló
II.14.
18.00
16.00



Az ifjúsági csapat további mérkőzései:


2014. október 02. 16.00 NEKA - Komló
2014. október 19. 18.00 NEKA 2 - Komló
2014. november 12. 18.00 Komló - MKB Veszprém



KOMLÓI Sport KC NBI/B-S KÉZILABDA CSAPAT 2013/2014 TAVASZI SZEZON


Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont
Felnőtt
Ifi
Komlói Sport KC
-
Alba Regia KSE
II.08.
17.00
15.00
MKB Veszprém KC II
-
Komlói Sport KC
II.16.
17.00
15.00
Komlói Sport KC
-
Várpalotai Bányász SK
II.22.
17.00
15.00
Szentendre KC
-
Komlói Sport KC
III.02.
18.00
16.00
Komlói Sport KC
-
Tatai AC
III.08.
17.00
15.00
Le Belier KK Ajka
-
Komlói Sport KC
III.16.
17.00
15.00
Komlói Sport KC
-
Dabas VSE KC
III.22.
17.00
15.00
Százhalombattai KE
-
Komlói Sport KC
III.28.
19.00
17.00
Komlói Sport KC
-
SZESE Győr II.
IV.12.
17.00
15.00
Komlói Sport KC
-
Vecsés SE
IV.26.
17.00
15.00
Komlói Sport KC
-
Balatonfüredi KSE II.
V.03.
17.00
15.00
Komlói Sport KC
-
Pécs VSE
V.10.
17.00
15.00
Csurgói KK II.
-
Komlói Sport KC
V.17.
15.00
13.00


KOMLÓI Sport KC NBI/B-S KÉZILABDA CSAPAT 2013/2014 ŐSZI SZEZON


Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont
Felnőtt
Ifi
Alba Regia KSE
-
Komlói Sport KC
IX.14.
16.00
18.00
Komlói Sport KC
-
MKB Veszprém KC II
IX.20.
18.00
16.00
Várpalotai Bányász SK
-
Komlói Sport KC
IX.28.
18.00
16.00
Komlói Sport KC
-
Szentendre KC
X.05.
17.00
15.00
Tatai AC
-
Komlói Sport KC
X.12.
18.00
16.00
Komlói Sport KC
-
Le Belier KK Ajka
X.19.
17.00
15.00
Dabas VSE KC
-
Komlói Sport KC
X.27.
18.00
16.00
Komlói Sport KC
-
Százhalombattai KE
XI.09.
17.00
15.00
SZESE Győr II.
-
Komlói Sport KC
XI.17.
13.00
11.00
Vecsés SE
-
Komlói Sport KC
XI.23.
14.00
12.00
Balatonfüredi KSE II.
-
Komlói Sport KC
XI.29.
19.00
17.00
Pécs VSE
-
Komlói Sport KC
XII.06.
18.00
16.00
Komlói Sport KC
-
Csurgói KK II.
XII.14.
17.00
15.00

SORSOLÁS

KOMLÓI BSK-TOM-TRANS NBI/B-S KÉZILABDA CSAPAT 2012/2013 TAVASZI SZEZON


Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont
Felnőtt
Ifi
Komlói BSK – Tom-Trans
-
Tatai AC.
II.09.
17.00
15.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
FTC-PLER Budapest II.
II. 16.
17.00
15.00
Szentendre KC
-
Komlói BSK – Tom-Trans
II. 23.
18.00
16.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
Balatonfüredi KSE II.
III. 02.
17.00
15.00
Komlói BSK – Tom-Trans

Szabadnapos
III.09.


Komlói BSK – Tom-Trans
-
Várpalotai Bányász SK/elhalasztva
III. 16.
17.00
15.00
MKP Siklós
-
Komlói BSK – Tom-Trans
III.24
18.00
16.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
SZESE Győr
III. 30.
17.00
15.00
Komlói BSK – Tom-Trans

Várpalotai Bányász SK
IV.14
17.00
15.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
Százhalombattai KE
IV. 20.
17.00
15.00
MKB Veszprém KC II.
-
Komlói BSK – Tom-Trans
IV.28
17.00
15.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
Alba Regia KSE
V. 04.
17.00
15.00
Le Belier KK Ajka
-
Komlói BSK – Tom-Trans
V. 11.
18.00
16.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
Dabas VSE KC
V. 18.
17.00
15.00
Tatai AC
-
Komlói BSK – Tom-Trans
V. 25.
18.00
16.00



SORSOLÁS

KOMLÓI BSK-TOM-TRANS NBI/B-S KÉZILABDA CSAPAT 2012/2013 ŐSZI SZEZON

Hazai csapat

Vendég csapat
Időpont
Felnőtt
Ifi
FTC-PLER II.
-
Komlói BSK – Tom-Trans
IX. 16.
16.00
14.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
Szentendre
IX. 23.
17.00
15.00
Balatonfüred II.
-
Komlói BSK – Tom-Trans
IX. 28.
19.00
17.00
Szabadnap


X. 07.


Várpalota
-
Komlói BSK – Tom-Trans
X. 13.
18.00
16.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
Siklós
X. 20.
17.00
15.00
SZESE Győr
-
Komlói BSK – Tom-Trans
X. 27.
18.00
16.00
Százhalombatta
-
Komlói BSK – Tom-Trans
XI. 03.
18.00
16.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
MKB Veszprém II.
XI. 10.
17.00
15.00
Alba Regia
-
Komlói BSK – Tom-Trans
XI. 17.
18.00
16.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
Ajka
XI. 24.
17.00
15.00
Dabas
-
Komlói BSK – Tom-Trans
XII. 02.
18.00
16.00
Komlói BSK – Tom-Trans
-
Tata
XII. 08.
17.00
15.00