Hírek

A felnőtt csapattal kapcsolatos összes írás

Re: Hírek

HozzászólásSzerző: biga » 2013.09.15. 11:11

Gratula ! Kár hogy ezt a fórumot nem úgy, és annyian használjuk mint a régit. Azért mert szerintem : a kevesebb néha több !
Viszont de jó hogy van olyan hogy 'szerkeszt', mert az előbb már elküldtem az első két mondatot.... :P
Zéé köszönöm a közvetítést, az első félidőről, annyi zavart hogy az eredményt sajna nem tudtam /tuk/ követni, ( ha van szárnysegéded intézkedj ) Mivel mostanában nem hiszem hogy eljutok meccsre, a Facebookon lehetne 'reklámozni' a fórumot... Talán többen, és sűrűbben itt lennénk.. HAJRÁ BÁNYÁSZ !
biga

HozzászólásSzerző: TamZoli » 2013.09.13. 20:54

Hétvégén kezdődik a bajnokság, de sajnos semmi beharangozót nem találni itt a honlapon ... :?
Sőt a csapat is kicserélődött, és sajnos megint nem frissítettük ezt a részét sem az oldalnak ... :(
TamZoli

HozzászólásSzerző: admin » 2013.08.28. 16:11

Az első megjelenéshez képest változtak a sorsolás adatai, most már a javított szerepel a főoldalon is. A további sorsolási adatokat feltöltjük, ha már biztosan nem változnak.
admin
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: csikasz » 2013.08.23. 08:51

Tiszteletem!

2 forduló van kint a honlapon a 2013/14-es felnőtt bajnokságból(a Komló meccse),de az is rosszul,pedig már rég meg van a teljes sorsolás!
Én persze pontosan tudom az egészet,de szerintem nagyon sokan még nem!
Lassan felrakhatnátok ide is,vagy a honlapra!Legyen már ez egy jó oldal/honlap és naprakész!:)
Egy kis segítség(itt megtalálható az egész NB.1/B,nyugati csoport 2013/14-es öszi sorsolása:(nem csak a KBSK meccsei)

http://kezilabdaeredmenyek.hu/league.ph ... ction_id=5

További szép napot mindenkinek!

csikasz
csikasz

HozzászólásSzerző: csikasz » 2013.08.04. 12:58

Szép napot minden Szurkolónak!

A Pécs elleni rangadók időpontjai:(ez még 1-2 napot változhat)

2013.12.08.:Pécs-Komló(12.forduló)
2014.04.11.:Komló-Pécs(25.forduló)
csikasz

HozzászólásSzerző: admin » 2013.07.19. 17:28

Elvileg van már sorsolás, rövidesen kitesszük ide..
admin
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: TamZoli » 2013.07.12. 18:57

admin írta:
TamZoli írta:
TamZoli írta:Szívesen olvasnék friss híreket a csapattal kapcsolatban! 8-)

Nos ma olvashattam végre! :lol:

Reméljük több érdekességgel is szolgálhatunk még..

Köszi és remélem, hogy lesznek még friss és fontos hírek szeptemberig!
TamZoli

HozzászólásSzerző: admin » 2013.07.11. 19:00

TamZoli írta:

Reméljük több érdekességgel is szolgálhatunk még..
admin
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: admin » 2013.07.11. 18:59

Hírek a komlói kézilabda szakosztályról!

A Komló Sport KFT kézilabda szakosztálynál több változás is történt a nyáron:

1. Az eddigi vezetőedzőt, Papp Lászlót Farkas Attila EHF mesteredző váltja a kispadon. A Magyar Kézilabda Szövetség szabályzata szerint csak az előírásoknak mindenben megfelelő képesítéssel rendelkező személy láthat el vezetőedzői, edzői feladatokat. Mivel Papp László még nem rendelkezik az NB I/B osztályban előírt képesítéssel, helyét a gyönki szakember veszi át. Farkas Attilának nem ismeretlen a komlói közeg, hiszen Kilvinger Bálint, Balogh Viktor, Papp István, Liptai János és a korábbi játékosunk Ányos József nevelőedzője is volt, továbbá több mérkőzésen is jelen volt nézőként. Farkas Attila a civil életben testnevelő tanár, a Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Karán szerzett szakedzői képesítést. A szakembert edzőként Kilvinger Bálint segíti, aki ha sérülése rendbe jön, játékosként is rendelkezésére áll az új edzőnek. A szakosztály továbbra is számít Papp László munkájára és tudására, valamint bízunk benne, minél előbb sikerül a szükséges licenszeket megszerezni a volt mesternek. Ehhez minden segítséget megadunk neki.

2. Játékos keretben is történtek változások. Kupi Szabolcs Svájcba távozott. Régi új játékos Oszlár Péter és Gász Péter. A tavalyi keretből továbbra is Komlón folytatja pályafutását: Selymes, Fata, Kiss Balázs, Liptai, Nagy Zoltán, Wéber és a csapatkapitány Péter Szabó Dávid. Számítunk Szappanos, Győri, Chalupa játékára és a felnőtt kerethez csatlakozik Musitz, Hidasi és Hoffmann.

3. A kerethez csatlakozik a pécsi kézilabda csapattól Szögi Balázs és Szőllősi Bence, akikkel sikerült megegyeznie a vezetésnek.

4. A csapat július 29-én hétfőn kezdi meg a felkészülést a következő bajnoki szezonra a Városi Sportközpontban.

5. A jövő bajnokságban Tom Trans - Komló néven induló csapat mellett továbbra is komoly szerepet vállal Kaluzsa Tamás, aki 2010. év óta a csapat kiemelt támogatója, valamint Komló Város Önkormányzata. Nekik is köszönhető az újonnan érkező játékosok leigazolása, valamint a biztosnak tűnő háttér megteremtése.

Vezetőség
admin
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: TamZoli » 2013.07.11. 13:12

TamZoli

Következő

Vissza: Felnőtt csapat 2012