Drukkerek a CSAPATÉRT

A felnőtt csapattal kapcsolatos összes írás

Re: Drukkerek a CSAPATÉRT

HozzászólásSzerző: Pofike » 2013.09.25. 19:04

P1110710.JPG
Jó a hangulat az edzésen.
Pofike

HozzászólásSzerző: Pofike » 2013.09.21. 07:04

Pofike

HozzászólásSzerző: Pofike » 2013.08.10. 07:55

Még magasssssabra kell ugrani.
Csatolmányok
DSC03221.JPG
Pofike

HozzászólásSzerző: Pofike » 2013.08.10. 07:42

Pofike

HozzászólásSzerző: Pofike » 2012.12.24. 00:11

Mindenkinek boldog ünnepeket kívánok. :P
Pofike

HozzászólásSzerző: Tusfely » 2012.12.03. 19:38

Kedves Mindenkiakitérdekel!

Eltelt az az idő, amit ki kellett várni! Egyetlen hozzászóló kérte a "kép" állandó kinthagyását; mivel azt kértem, hogy akkor szóljon bárki, ha nem ért egyet a döntésemmel (-sünkkel), ezáltal az ügyet lezártnak tekintem és közlöm döntésünket az illetékessel!
Csak egyetlen hozzáfűznivalóm lenne a témához: szeretném (vagy szeretnénk), ha a kép kihelyezését a jövőben valaki felvállalná-az se baj, ha többen- mert én hamarosan hosszabb szabadságra megyek és ezért nem fogok részt venni a helyi sportéletben!

Hajrá Bányász! HAJRÁMI!

U.I: Aki tudja,helyezze ezt a bejegyzést a fászbúkon-íwíven-tvitteren-lálykonlájnon-vagyamittudoménholon, illetve, ahol kell!

Köszönöm!
Tusfely

HozzászólásSzerző: péter szabó zoltán » 2012.11.26. 20:25

Korrekt! Tényleg szó szerint így történt! A kép tehát marad és a véleményünk is...! Erről nem is kellett volna szót ejteni, tiltani, vagy engedélyt kérni, vagy félre érteni. A mi KÉZILABDÁS CSALÁDUNKBAN ez természetes! HAJRÁ KOMLÓI KÉZILABDA! Van egy szurkolók által készített videóklipp "ne bántsd a KOMLÓT" mert.... :)
péter szabó zoltán

HozzászólásSzerző: Tusfely » 2012.11.26. 18:50

Kedves Szurkolók és érdeklődők!!!

Közlöm veletek a száraz Tényeket!
Sajnálatos hírt kaptunk annak idején, hogy egy régi szurkolótársunk már nem ebben a szektorban adja hangját kedvencei játékához! Természetünkből adódott, hogy azonnal "léptünk" az ügyben! Nem kell elmondanom, hogy ki,mit,mikor és hogyan, mert ez számít legkevésbé ilyenkor. A lényeg: elkészült egy fénykép, ami méretben és minőségben igyekezett megfelelni Szurkolótársunk nagyságának!
2012. november 10-ei hazai mérkőzésen, megkapva mindenkitől a megfelelő tiszteletet és megemlékezést, kihelyezhettük a képet a "játékos" oldalra, úgy hogy mindenki láthassa és tiszteleghessen emlékének.
Mérkőzés másnapján a labdarúgó-szurkolók kérésére, barátunk "elutazott" a focicsapat utolsó mérkőzésére, ami után a Sportközpont portáján helyezték el, azzal a közös szándékkal, hogy a legközelebbi hazai kézilabda-mérkőzésen (2012.november 24. szombat) elhelyezzük a "C-szektor" fölött, a végleges helyét későbbre hagyva. Azon a napon, amikor ki akartuk tenni a képet, azt az információt kaptuk: "A Sportközpont vezetősége nem járult hozzá, hogy bármit kihelyezzünk!"
Most kérem mindenki figyelmét, aki eddig nem figyelt volna!!! Én, Szász Árpád (Tusfely) hoztam el a képet a Sportközpont portájáról azzal a felszólítással, hogy amennyiben bárkinek bármi problémája akadna ezzel, akkor engem keressen személyesen, és meghagytam az elérhetőségemet! (Még mielőtt bárki azt hinné, hogy fényezem magam, azt mondom neki, hogy higgyen, amit akar!)
Vasárnap este 17.28-kor telefonon megkeresett a Sportközpontból az illetékes, aki közölte velem, hogy bizonyára engem félretájékoztatott a munkatársa, mert ő nem tiltotta meg, hogy a fényképet kihelyezzük, csak őt senki nem kereste meg ebben az ügyben!
Hallgatólagosan megegyeztem Mindenki nevében, hogy a kézilabda-mérkőzések idején (serdülő-ifi-felnőtt) kirakhatjuk a fotóját, de ne legyen kint folyamatosan! A végleges döntést MI hozzuk meg, ezért arra kérek minden érdeklődőt, hogy döntsünk a kérdésről e-hét péntekéig! Akinek nem felel meg az, hogy "csak" a mérkőzéseken legyen kint a kép, megkérem őket, hogy valamilyen módon közöljék velem!
Hozzáfűzném, hogy a Sportközpont részéről még az a hozzászólás érkezett, hogy a kép kint lehet a PINKK meccsein is, de ebbe én nem szólhatok bele, mert ebben nem vagyok érdekelt!

Köszönöm Mindenkinek, hogy meghallgatott! Ezek a tények! Elérhettek bárhol, csak nem közösségi oldalon!!!
Tusfely

HozzászólásSzerző: péter szabó zoltán » 2012.11.25. 20:29

a kép kikerült és ezután is ott lesz!!!! mindig sok fölösleges akadály volt...de.. :)
péter szabó zoltán

Következő

Vissza: Felnőtt csapat 2012