Kedves Sportbarát!
Tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önt a komlói kézilabda szakosztály hivatalos honlapján!

Szakosztályunk valamennyi tagját öröm tölti el, ha valaki érdeklődik a csapat iránt, felkeresi megújult weblapunkat, ahol részletes információt kaphat az idén 60. születésnapját ünneplő komlói kézilabda múltjáról, jelenéről, a szakosztályt érintő érdekességekről, amelyek mindennapi életünkkel kapcsolatosak.

Azt remélem, hogy a folyamatosan megújuló, állandó aktualitásokkal bővülő honlapunk segítségével olyan érzésekkel gazdagszik, mintha Ön is a csapat egyik meghatározó tagja lenne.

A szakosztályt működtető Komló Sport Kft. ügyvezetőjeként szerencsésnek mondhatom magam, hogy ennek a csodálatos közösségnek a tagja lehetek. Remélem, hamarosan személyesen is találkozhatunk, hogy együtt szurkoljunk valamennyi korosztályunknak a mérkőzésein!

Hajrá Komló!
Szigeti Szabolcs
ügyvezető

SZE 7
közzétette admin  szeptember 07, 2019 8:26  Hírek

Szeged – Komló: Csak a végén nyílt ki az olló

Kár volt az utolsó percekért. 50 percig jól helytállt tartalékos csapatunk a BL-résztvevő otthonában. Fotó: archív

K&H Kézilabda Liga NB I. 2. forduló:
MOL-PICK Szeged – Sport36-Komló 37:21 (19-13)
Szeged, 1600 néző V: Réti, Szedmák

KOMLÓ: Granić 1 – Szkokán 1, Oláh T. 3, Balázs S. 1, Jóga 1, Grünfelder, Marković 4/2. Csere: Selymes, Đurđević (kapusok), Sunajko 1, Takács 3, Zobec 1, Vaskó 1, Csomor 1,Kaáli Nagy 2/2, Manojlovity 1. Vezetőedző: Kilvinger Bálint

SZEGED: Mikler, Alilović, Nagy M. (kapusok), Maqueda 1, Stepančić 5, Källman 4, Bodó 4, Canellas 3, Henigman 4, Radivojević 1, Gaber, Šostarić 7, Kasparek 3, Bajusz 1, Bombac 3, Rosta 1. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor

Hétméteresek: 6/5 illetve 6/4 Kiállítások: 8p illetve 8p

A mérkőzés alakulása: 5.p 3-1 10.p 6-4 15.p  9-5 20.p 11-8 25.p 14-10 35.p 22-14 40.p 25-16 45.p 28-18 50.p 29-21 55.p 32-21

Kilvinger Bálint: „53 percig jól bírtuk, utána kinyílt az olló.”

Támadásban Jerković, védekezésben Katzirz hiányzott Kilvinger Bálint keretéből a bajnoki címre esélyes Szeged otthonában lejátszott mérkőzésen. Ugyanakkor pályára lépett Kaáli Nagy Kende, ifjúsági csapatunk játékosa, aki büntetőkből lőtt gólokkal hálálta meg a bizalmat.

Nem feltartott kézzel lépett pályára együttesünk Szegeden. A mintegy 1600 néző előtt lejátszott mérkőzés első 20 percében mindössze 3 ...

Minimális különbségű vereséggel kezdtünk – egy félidőt odaadtunk a Fradinak

Hiába kézilabdázott óriásit csapatunk a második félidőben, egy gól megmaradt a Ferencváros tetemes előnyéből egy „őrült” mérkőzésen. Fotó: archív

K&H Kézilabda Liga NB I. 1. forduló:
FTC-HungaroControl – Sport36-Komló 26:25 (17-9)
Budapest, Elek Gyula Aréna 300 néző V: Bacs, Bóna

KOMLÓ: Granić – Vaskó, Zobec 5, Jóga 1, Jerković 6, Marković 7/3, Sunajko 3.  Csere: Selymes (k), Katzirz, Oláh T., Takács 1, Grünfelder, Szkokán 1, Manojlovity, Balázs S. 1, Csomor. Vezetőedző: Kilvinger Bálint

FTC: Zernović, Győri (kapusok) – Nagy B. 2, Imrei, Pordán 2, Debreczeni 2, Lukács, Andjelić 2, Bohács, Prainer, Schäffer 4, Ivanović 1, Mikita 2, Bujdosó 6/2, Kovacsics 5

Hétméteresek: 2/2 illetve 3/3 Kiállítások: 10p illetve 6p

A mérkőzés alakulása: 5.p 3-2 10.p 7-2 15.p 9-6  20.p 11-9 25.p 15-9 35.p 19-12 40.p 20-14  45.p 21-18 50.p 22-19 55.p 25-23.

Kilvinger Bálint: „Az első félidőben ment el a mérkőzés, a másodikban hiába játszottunk remekül, nem sikerült pontot szerezni.”

Kissé szokatlan időpontban, szombat délelőtt 11-kor kezdte a bajnokságot a Sport36-Komló a fővárosban. A kapusok közül Alekszandar Đurđević maradt ki a csapatból, Kilvinger Bálint Granićnak és Selymesnek szavazott bizalmat a nyitányon.

Ferencvárosi góllal indult a találkozó, amire Zobec révén volt válaszunk. Egy újabb gólváltás után Timuzsin kiállítása miatt emberelőnybe kerültünk. ...

Teljes

AUG 27
közzétette admin  augusztus 27, 2019 12:04  Hírek

Háromból három – minden korosztályban vertük a Kecskemétet

Három fronton is vereséget mértünk a Kecskemétre a bajnokság főpróbáján. A felnőttek, az ifjúságiak és a serdülők is biztosan győztek riválisukkal szemben.

Fölényes győzelmet aratott NBI-es kézilabdacsapatunk az NBI/B keleti csoportjának negyedik helyezettje ellen. Igor Marković minden válfaját bemutatta a góllövésnek. Montenegrói szélső 11 góllal járult hozzá a győzelemhez.

Felkészülési mérkőzés:

Sport36-Komló – Kecskeméti TE-Piroska Szörp 33:22 (16-10)

Komló, Városi Sportközpont 400 néző V: Altmár, Horváth M.

KOMLÓ: Granić – Vaskó 4, Zobec 3, Jóga, Takács 3, Jerković 2, Marković 11/4.  Csere: Selymes (k), Sunajko 1, Katzirz 1, Oláh T. 2, Grünfelder1, Szkokán 2, Manojlovity 1, Balázs S., Csomor 2/2. Vezetőedző: Kilvinger Bálint

Hétméteresek: 7/6, illetve 4/3  Kiállítások: 8p illetve 4p

Kilvinger Bálint: „Kicsit lassan kaptuk el a fonalat az elején, nem volt meg az a sebesség, amit szerettünk volna. Utána már azon a hőfokon játszottunk, ami kell majd a bajnokságban. Bíztam benne, hogy ez a felkészülési mérkőzés erre jó lesz. Dolgozunk tovább!”

Meggyőző teljesítménnyel mért vereséget az I. osztályú ifjúsági bajnokság keleti csoportjának középmezőnyéhez tartozó Kecskemétre Péter Szabó Dávid együttese.

Ifjúsági felkészülési mérkőzés:

Sport36-Komló – Kecskeméti TE-Piroska Szörp 26:18 (12-8)

Komló, 300 néző ...

Teljes

AUG 25
közzétette admin  augusztus 25, 2019 8:01  Hírek

Kulcsembereink nélkül vertük a Pécset

Jól szolgálta keretünk felkészülését az augusztus 31-i bajnoki rajtra a másodosztályban szereplő pécsi csapat vendégjátéka. Kilvinger Bálint együttesében ezúttal Granić, Marković és Jerković nem kapott szerepet.

Sport36-Komló – Pécsi VSE 25:21 (14-11)

Komló, Városi Sportközpont 200 néző V: Drinóczi, Csányi

SPORT36-KOMLÓ: Selymes (12 védés) – Szkokán 2, Zobec 3, Balázs S. 2, Katzirz, Grünfelder 3, Csomor 4. Csere: Đurđević (k,4),  Sunajko, Takács 1/1, Manojlovity 1, Oláh T., Vaskó 5/1, Jóga 4. Vezetőedző: Kilvinger Bálint

A PVSE legeredményesebb játékosai: Vass Á. 5, Kreisz M. 4, Szabó G. 4.

Hétméteresek: 4/2 illetve 2/1  Kiállítások: 8p illetve 8p

A Pécs színeiben pályára lépett a kettős játékengedéllyel rendelkező Gajdos Dániel és korábban sok éven át komlói színekben játszó Marcsek Gábor.

Augusztus 25-én vasárnap három fronton is megmérkőznek kézilabdázóink a Kecskeméti TE csapataival. A serdülők 13 órától, az ifik 15-től, míg a felnőttek 17 órától kezdenek a „hírös” város korosztályos együttesével.