Kedves Sportbarát!
Tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önt a komlói kézilabda szakosztály hivatalos honlapján!

Szakosztályunk valamennyi tagját öröm tölti el, ha valaki érdeklődik a csapat iránt, felkeresi megújult weblapunkat, ahol részletes információt kaphat az idén 60. születésnapját ünneplő komlói kézilabda múltjáról, jelenéről, a szakosztályt érintő érdekességekről, amelyek mindennapi életünkkel kapcsolatosak.

Azt remélem, hogy a folyamatosan megújuló, állandó aktualitásokkal bővülő honlapunk segítségével olyan érzésekkel gazdagszik, mintha Ön is a csapat egyik meghatározó tagja lenne.

A szakosztályt működtető Komló Sport Kft. ügyvezetőjeként szerencsésnek mondhatom magam, hogy ennek a csodálatos közösségnek a tagja lehetek. Remélem, hamarosan személyesen is találkozhatunk, hogy együtt szurkoljunk valamennyi korosztályunknak a mérkőzésein!

Hajrá Komló!
Szigeti Szabolcs
ügyvezető

AUG 16
közzétette admin  augusztus 16, 2017 12:19  Hírek

Csütörtökön meccsdömping a sportközpontban

Nem fél ötkor, hanem este hat órától fogadja csütörtökön a Sport36-komló a horvát Spačva Vinkovcit. Napközben a Csurgó ifi- és serdülőcsapata vendégeskedik a sportcsarnokban. Fotó: Miran Andros, a Vinkovci kapitánya veszi át a 3. helyért járó kupát Szigeti Szabolcs klubigazgatótól egy korábbi tornán

Az előzetesen 16:30-ra kiírt Sport36 Komló – Spačva Vinkovci előkészületi kézilabda- mérkőzés időpontja megváltozott. A két csapat csütörtökön 18:00 órától mérkőzik meg egymással.

A kézilabdabarátok már déltől beköltözhetnek a sportközpontba; 12:30-tól a serdülőink, utána az ifik foglalják el a parkettet. Ellenfelük a Csurgó korosztályos csapatai lesznek.

komloiujsag.hu

AUG 12
közzétette admin  augusztus 12, 2017 12:28  Hírek

Mindkét felkészülési meccset megnyertük Vácon

Bizakodásra okot adó győzelmeket aratott csapatunk Vácott. Délelőtt eggyel, délután néggyel bizonyultunk jobbnak a házigazdáknál.

A délelőtti felkészülési mérkőzés:

Váci KSE – Sport36-Komló 29:30 (14-16)

Vác, 50 néző V: Altmár, Horváth

KOMLÓ: Granić – Gebhardt 3, Obradović 4, Sunajko 2, Kovács M. 1, Jerković 4 , Marković 8/3

Csere: Balázs, Grünfelder, Laufer 4, Pribanić 3, Szkokán 1 Vezetőedző: Kilvinger Bálint

Váci KSE: Rózsavölgyi, Koczka (k) – Czene, Davidovic 3,Grbavac 2, Holpert 1, Kecskeméti 5, Koller 5, Balaz 3, Ménfői, Sakic 3, Tárkányi 4,Török 3(1), Tyiskov, Nyári. Edző: Gúnya Péter

Kiállítások: 4p illetve 6 perc

Hetesek:  1/1 illetve 3/3

A mérkőzés alakulása: 5.p 2-3, 10.p 5-7 15p. 10-10 20.p 10-12 25.p 13-13 35.p 18-19 40.p 18-20, 45.p 20-22 50.p 22-24 55.p 23-28.

A délutáni találkozó:

Váci KSE – Sport36-Komló 21:25 (8-14)

Vác, 100 néző V: Bujdosó, Mihályi

KOMLÓ: Selymes – Szkokán 2, Grünfelder 2, Balázs 2, Jerković, Pribanić 5, Hoffmann

Csere: Kékesi 2, Laufer 5, Wéber 1, Kovács M. 1, Sunajko 2, Gebhardt 3.

Kiállítások: 8p illetve 14perc  Hétméteresek: 5/1 illetve 3/2

A mérkőzés 20. percében már 6 góllal vezettünk, sőt a második félidőben huzamosabb ideig 8 góllal is mentünk. A hazaiak négy hétméterest is ...

Teljes

AUG 11
közzétette admin  augusztus 11, 2017 20:20  Hírek

Nyertük a délelőtti meccset Vácon

Eggyel nyertük a Vác elleni első felkészülési mérkőzést. Folytatás este.

Felkészülési mérkőzés:

Vác , 50 néző V: Altmár, Horváth

KOMLÓ: Granić – Gebhardt 3, Obradović 4, Sunajko 2, Kovács M. 1, Jerković 4 , Marković 8/3

AUG 7
közzétette admin  augusztus 07, 2017 8:34  Hírek

Revansot vettünk Nekcsén

Bár a Sport36 Komló kikapott itthon a NEXE Nasice csapatától, együttesünk megrázta magát, és egy góllal megverte a SEHA-ligában is szereplő gárdát idegenben.

NEXE Nasice – Sport36 Komló 30-31 (18-13)

Nekcse, Horvátország; 200 néző

Komló: Selymes-Szkokán 3, Obradovic 1, Szögi-Grünfelder 3, Jerkovic 1, Markovic 6

Csere: Granic-Balázs 2, Pribanic 4, Laufer, Kovács M. 2, Sunajko 3, Kékesi 1, Hoffmann 2, Gebhardt 3

Kiállítások: 2 perc illetve 6 perc

A mérkőzés alakulás: 5p. 3-2, 10p. 7-6, 15p. 9-8,  20p. 13-10,  25p. 16-11, 30p. 18-13

35p. 21-15,  40p. 21-18,  45p. 24-21,  50p. 24-26,  55p. 27-27

Kilvinger Bálint vezetőedző értékelése: Az első félidőben lassúak voltunk, a másodikban nagyot küzdöttünk!

AUG 3
közzétette admin  augusztus 03, 2017 8:06  Hírek

Pontatlanul játszottunk a NEXE ellen

Tikkasztó hőségben lejátszott összecsapáson a SEHA-ligában érdekelt horvát ezüstérmes biztosan győzte le a sokat hibázó csapatunkat. Fotó: Jerkovic honfitársai ellen

SPORT36-KOMLÓ – NEXE NAŠICE 23-28 (10-13)

Városi Sportközpont 250 néző V: Bacs, Bóna

KOMLÓ: Granić – Gebhardt, Obradović 1, Balázs 1, JERKOVIĆ 7, GRÜNFELDER 3, Marković 3/2. Csere: SELYMES (k), Szabó M (k) Sunajko 1, Szögi, Kékesi, Wéber, Nagy Z., Szkokán 1, LAUFER 5/5, Hoffmann 1.  Edző: Kilvinger Bálint

A NEXE legeredményesebb játékosai Zrnić 7/5, Sršen 4, Barišić 3, Eter 3,

Kiállítások: 10 perc illetve 12 perc  Hétméteresek: 8/7 illetve 7/7

Balázs Zrniccel küzd, Grünfelder, a labdáért

Az első félidő elején a horvátok voltak frissebbek. A nagy melegben sok technikai hibát vétettünk.  Támadásban elkövetett hibáinkat gyors indulásaikkal kihasználták. A második félidő elején kiegyenlítettünk, de öt zsinórban lőtt góljuk a győzelmet jelentette számukra. Visszavágó szombaton Nekcsén (Našice).

[prev]  1 2 3 [4] 5 6 7 ... 82 [next]16-20 of 409