Kedves Sportbarát!
Tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önt a komlói kézilabda szakosztály hivatalos honlapján!

Szakosztályunk valamennyi tagját öröm tölti el, ha valaki érdeklődik a csapat iránt, felkeresi megújult weblapunkat, ahol részletes információt kaphat az idén 60. születésnapját ünneplő komlói kézilabda múltjáról, jelenéről, a szakosztályt érintő érdekességekről, amelyek mindennapi életünkkel kapcsolatosak.

Azt remélem, hogy a folyamatosan megújuló, állandó aktualitásokkal bővülő honlapunk segítségével olyan érzésekkel gazdagszik, mintha Ön is a csapat egyik meghatározó tagja lenne.

A szakosztályt működtető Komló Sport Kft. ügyvezetőjeként szerencsésnek mondhatom magam, hogy ennek a csodálatos közösségnek a tagja lehetek. Remélem, hamarosan személyesen is találkozhatunk, hogy együtt szurkoljunk valamennyi korosztályunknak a mérkőzésein!

Komló, 700 néző. V: Nagy F., Túróczy

KOMLÓ: Selymes – GEBHARDT 4, Obradovic 3, KATZIRZ, Jerkovic 7, Pribanic 3, MARKOVICS 6 (1)
Csere: Granic (kapus), Szunajko, Szögi, Grünfelder, Laufer 1, Kékesi, Balázs S. 1, Szkokán
Edző: Kilvinger Bálint

DABAS: HOLLÓ – Országh 2, Petrovszki 3, BÍRÓ B. 2, Schlachta, HALÁSZ L. 6, KEKEZOVICS M. 6 (4)
Csere: SZIMOVICS 5, Bakos, Lepsényi 2, Pocsai, Lókodi
Edző: Tomori Győző
Az eredmény alakulása. 7. perc: 0–4. 15. p.: 2–8. 21. p.: 6–9. 35. p.: 10–15. 43. p.: 14–19. 51. p.: 20–21. 58. p.: 25–25
Kiállítások: 6, ill. 12 perc
Hétméteresek: 3/1, ill. 6/4

Tomori Győző, a Dabas vezetőedzője: „Az első félidőben egy nagyon komoly védekezést tudtunk összehozni, hiszen csak 4 gólt kaptunk. A csapat mögött egy olyan kapusteljesítmény volt, ami megalapozta a jó játékunkat. Elöl okosan, a helyzetekig játszottunk, gólokat tudtunk szerezni. A végén a védekezésünk visszaesett, de szerencsére Holló Balázs hetest is tudott védeni. Az első győzelmünk nagy értékkel bír, és az hogy Komlón tudtunk nyerni, az még értékesebbé teszi a győzelmet.

Dr. Bíró Balázs, a Dabas irányítója: „Reménykedtem abban, hogy megnyerjük a mérkőzést, de a meccs közben tartottam attól, ...

kaproncai tornán

Negyedik helyen végzett a Sport36-Komló ifjúsági csapata a horvátországi Kaproncán rendezett nemzetközi kézilabdatornán.

A 7. „BRAČA ĐELEKOVČAN" Emléktornára kapott meghívást ifjúsági kézicsapatunk. A komlói fiatalok a csoportkörben a bosnyák Borac Banja Luka (A klub felnőttcsapatát Ratko Djurković irányítja – a szerk.) és a Medveščak Zagreb ellen lépett pályára.

Szappanos Gergely távollétében ezúttal a serdülőcsapatunkat edző Nagy Zoltán ült a kispadon. Fiaink a bemutatkozó mérkőzésen a Medveščak Zagrebet 26-16-ra verték, majd a Borac ellen 17-12-es vereséget szenvedtek. A harmadik helyért lejátszott találkozón a Sport36-Komló a házigazda RK Kaproncától egy góllal kikapott (15-14), így a negyedik helyen végzett. A tornán, a komlóiak játékosa, Oberritter Roland a legjobb góllövőnek járó díjat hozhatta haza.

Nagy Zoltánt még Kaproncán értük el telefonon. A „beugró" edző úgy látta, hogy az erős mezőnyben jól helytálltak játékosaink, a játékban elkövetett sok pontatlanság miatt azonban nem sikerült előrébb végezni a tornán.

komloiujsag.hu

SZE 3
közzétette admin  szeptember 03, 2017 10:06  Hírek

Gólparádéval zártuk a felkészülést

Szigetszentmiklóson játszotta utolsó előkészületi mérkőzését a Sport36-Komló NB I-es kézilabdacsapata. Kilvinger Bálint együttese szoros első félidőt követően 13 góllal győzte le NB I/B-s ellenfelét. Fotó: archív

Felkészülési mérkőzés:

Szigetszentmiklós – Sport36-Komló 20-33 (12-13)

KOMLÓ: Granić – Gebhardt 3, Obradović 5, Katzirz, Jerković 7, Marković 6, Pribanić 4. Csere: Selymes (k), Wéber, Hoffmann 1, Balázs, Sunajko 5, Laufer, Szkokán 2, Grünfelder, Kovács M. Vezetőedző: Kilvinger Bálint

Kilvinger Bálint: „Az első félidőben langyosak voltunk, a másodikban dinamikusabbak, gyorsabbak. Várjuk a bajnokságot.

[prev]  1 [2] 3 4 5 6 7 ... 82 [next]6-10 of 409