Kedves Sportbarát!
Tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önt a komlói kézilabda szakosztály hivatalos honlapján!

Szakosztályunk valamennyi tagját öröm tölti el, ha valaki érdeklődik a csapat iránt, felkeresi megújult weblapunkat, ahol részletes információt kaphat az idén 60. születésnapját ünneplő komlói kézilabda múltjáról, jelenéről, a szakosztályt érintő érdekességekről, amelyek mindennapi életünkkel kapcsolatosak.

Azt remélem, hogy a folyamatosan megújuló, állandó aktualitásokkal bővülő honlapunk segítségével olyan érzésekkel gazdagszik, mintha Ön is a csapat egyik meghatározó tagja lenne.

A szakosztályt működtető Komló Sport Kft. ügyvezetőjeként szerencsésnek mondhatom magam, hogy ennek a csodálatos közösségnek a tagja lehetek. Remélem, hamarosan személyesen is találkozhatunk, hogy együtt szurkoljunk valamennyi korosztályunknak a mérkőzésein!

Hajrá Komló!
Szigeti Szabolcs
ügyvezető

SZE 24
közzétette admin  szeptember 24, 2013 19:39  Hírek

Vereséggel kezdtek a serdülők: Csurgói KK II. - Komló 32-25

Tíz csapat szerepel az Országos Serdülő bajnokság D csoportjában, ahol a jelentősen megfiatalodott Komló Sport KC is szerepel. Péter Szabó Dávid együttese ma játszotta első mérkőzését, melyen idegenben a Csurgó II. volt az ellenfél. A komlóiak Wittmer - Hock, BALOG 5, PAPP SZ.8, Czakler, Nyers 3, Putnoki 3 összeállításban kezdték a találkozót, melynek során csereként pályára léphetett még Szilágyi (k), BERGMANN 6, Ivicz, Perleczky, Magyar és Pintér. A szünetben 13-11 volt az állás, a második játékrészben a vendéglátók növelni tudták a különbséget és megérdemelten nyertek 32-25-re, ám Péter Szabó Dávid szerint nagyon fiatal csapata számára ez a vereség felér egy győzelemmel. A pihenésre nem sok ideje marad a komlói fiataloknak, hisz szerdán újabb mérkőzés vár rájuk, ezúttal ahzai pályán, a Szigetvárral kell megküzdeniük.

SZE 20
közzétette admin  szeptember 20, 2013 20:55  Hírek

Talán más bírókkal más lett volna. Komló-Veszprém II. 23-25

Több alkalommal is leírtuk már, hogy azok a fiatalok, akik a Veszprém utánpótlás-csapatában játszanak, nem véletlenül kerültek a magyar kézilabda legjobbjainak árnyékába. Ennek ellenére a komlói kéziseknek tavaly ősszel sikerült legyőzni őket (26-24), viszont tavasszal Veszprémben 35-27-re nyertek Csoknyai István tanítványai. A 2013/14-es bajnokság nyitányán mindkét gárda győzött, ezért aztán igazán "háromesélyes" mérkőzés volt a péntek esti összecsapás. Komlói szempontból sajnos a legrosszabb forgatókönyv valósult meg - azaz, győzött a vendégcsapat. Aki ott volt, láthatta, hogy Farkas Attila csapata nem játszott jól. De abban is egyetértettek a szemtanúk ( a vendégcsapat játékosait, vezetőit és szurkolóit leszámítva), hogy a két sípmester hatékony közreműködése nélkül aligha nyertek volna a veszprémiek.
  Hazai góllal indult a mérkőzés, s bár gyorsan egyenlített az ellenfél, Péter Szabó még a 2. percben újra vezetéshez juttatta a TomTrans-t, sőt Szőllősi góljával a 3. percben már 3-1 volt az állás. Ezután azonban kissé lelassult a gólgyártás, olyannyira, hogy a szünetig összesen 20 találat született. Az 5. percben 3-2, a 10.-ben 5-5 volt az állás, majd a fiatal, de ...

közzétette admin  szeptember 15, 2013 20:48  Hírek

Három találkozó maradt vasárnapra, ezek a következő eredménnyel végződtek: Veszprém II. - Vecsés 30-18, Szentendre - Sz.batta 24-29, Csurgó II. - Pécs 33-27

SZE 14
közzétette admin  szeptember 14, 2013 20:20  Hírek

Kettős komlói siker Fehérváron

Bíztató eredménnyel kezdte a 2013/14-es bajnoki idényt a TomTrans Komló alaposan átalakult együttese. Farkas Attila gárdája úgy nyert hat gólos különbséggel, hogy a Pécsről igazolt Szögi és Szőllősi nem is lépett pályára. Igaz, a KBSK legutóbb a 2010/11-es bajnokságban kapott ki az Albától, de ez a siker mindenképpen elismerést érdemel.
  A hazai csapat lőtte az első gólt és a találkozó elején még tartották is a lépést a komlóiakkal. Olyannyira, hogy az 5. percben 3-2 volt az állás, s még a 10. percben is 4-4-et mutatott az eredményjelző. A félidő derekára fordítottak Győriék (5-6), aztán újabb öt perc elteltével már kettővel vezetett a TomTrans (6-8). A székesfehérvári játékosok azonban nem adták fel, így öt perccel a szünet előtt egyenlítettek (9-9), de a pihenőre már két gólos vendég-előnnyel vonulhattak a csapatok.
  A második 30 percet is a hazai együttes kezdte jobban, így 5 percnyi játék után  egy gólnyira felzárkóztak (12-13). Az egyenlítés azonban nem sikerült, sőt, ahogy telt az idő, úgy növelte a különbséget a Farkas-legénység (40.perc: 12-17, 45.p.: 15-21). Ezt követően egy "gólszegény" ...